Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

440 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Preziosi: “Cassano unik ne futboll. Schelotto-Alvarez? Ja se si shkoi…

Preziosi: “Cassano unik ne futboll. Schelotto-Alvarez? Ja se si shkoi…
Andi Prifti

I intervistuar nga Premium Calcio, Enrico Preziosi flet per shkembimim Ezequiel Schelotto-Ricardo Alvarez, i cili deri para disa ditesh ishte me shume se nje thashethem mes Interit dhe Genoas: “Duhet te ishte bere nje takim me Interin, por qe nuk u be kurre. Tani nuk kemi asnje takim te programuar, takimi yne i fundit per merkaton ishte per Alberto Gilardino, por me ardhjen e Ishak Belfodil, Interi i zgjidhi problemet.” Me pas Preziosi kthehet tek ideja Cassano: “Per te luajtur futboll ai eshte unik. Nuk eshte nje lojtar i thjeshte per tu marre, sepse kemi dhe disa probleme ekonomike. Me Cassanon nuk ka pasur asnje tratative serioze deri tani.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.