Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,789 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Primavera, ja ekipi i Interit: Sulmi eshte super!

Primavera, ja ekipi i Interit: Sulmi eshte super!
Inter Club Staff

Inter Primavera do te zbrese sot ne fushe per debutimin sezonal. Zikalterit, pas nje sezoni te komplikuar, do te luajne kete sezon me modulin e skuadres se pare (3-5-2) dhe me njeriun qe i njeh prej kohesh: Salvatore Cerrone.

Keta do te jene lojtaret ne dispozicion te tranjerit kete sezon:

Portiere: Smug (duhet te shkoje tek Padova per Maniero), Ivusic, Radu;

Mbrojtes: Longo, Donkor, Eguelfi, Pinton, Di Stefano, Della Riva, Crosato, Paramatti, Yao, Zaro;

Mesfushore: Mira, Dabo, Tassi, Knudsen, Tommasone, Camara, Palazzi, Steffé, Acampora, Nchama, Gaiola;

Sulmues: Puscas, Ogunseye, Bigotto, Capello, Colombi, Bonazzoli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.