Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,527 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Primavera, Manaj: “Fituam me zemer. Une ndihem…”

Inter Club Staff

“Sot kemi fituar duke luajtur me zemer, me shpirtin e duhur. Jam shume i lumtur.”

Keshtu eshte shprehur Rey Manaj pas ndeshjes se perfunduar 2-2 ndaj Lazios, rezultat i cili e coi Interin ne finale. “Luajta sot me Primaveren qe te kem minuta loje ne kembe qe te jem gati per Interin dhe Kombetaren. Une ndihem nje lojtar i skuadres se pare. Per finalen nuk kam preferenca ndermjet Juventusit dhe Fiorentines: kush do te perballet me ne, pak rendesi ka, gjithcka varet vetem nga ne.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.