Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

373 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pro Evolution Soccer – Nga 1 Marsi, kater legjenda zikalter ne loje

Pro Evolution Soccer – Nga 1 Marsi, kater legjenda zikalter ne loje
Inter Club Staff

E kush nuk i mban mend ato pasdite te tera pas shkolle kur sfidonim shoket ne Pro Evolution Soccer? Sa keq per Milanistat apo Juventinat ne ato kohe qe i duhej te perballeshin me Adrianon e papermbajtshem apo pse jo, edhe me Recoben qe mund te shenonte nga cdo pozicion.

Por Pro Evolution Soccer, apo sic njihet gjeresisht sot, PES, ka vendosur qe te fuse ne brendesi te lojes se saj edhe legjendat e futbollit boteror e tashme e kane radhen edhe disa heronj zikalter qe kane bere historine e Interit. Behet fjale per Zanettin, Toldon, Samuel dhe Stankovic qe do te ‘zbarkojne’ ne lojen e famshme te futbollit qe prej dates 1 Mars. PES eshte gjithashtu nje prej sponsorave te Interit.

Ky eshte edhe publiciteti i bere nga PES per kete event ne Twitterin zyrtar:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.