Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

694 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Probleme tek Interi? Degjoni cfare Lukaku i thote Lautaros jashte kamerave: “Tani e kam mendjen vetem te…”

Probleme tek Interi? Degjoni cfare Lukaku i thote Lautaros jashte kamerave: “Tani e kam mendjen vetem te…”
Inter Club Staff

Ditet dhe oret e fundit po flitet shume per ceshtjen e pagave tek Interi dhe per takimin qe ka ndodhur dje.

Shume kane qene mediat qe kane folur per nje situate jo te qete ne skuadren zikalter, edhe pse imazhet tregojne te kunderten.

Gjithesesi, diten e djeshme, eshte transmetuar nga DAZN nje speciale qe eshte titulluar “Numri 9 dhe Numri 10”.

Protagonistet e kesaj speciale te realizuar kane qene Romelu Lukaku de Lautaro Martinez, dyshja e sulmit te Interit.

Ata kane qene nder lojtaret me te rendesishem te skuadres dhe kane pasur edhe nje diskutim mjaft interesant.

Nderkohe, DAZN ka publikuar edhe nje video me shkembim batutash qe eshte bere nga ata te dy nderkohe qe mendonin se kamerat ishin te fikura.

“Ishte momenti kur Lautaro afrohet dhe Lukaku po e priste. Sapo e shikon qe kishte veshur fanellen ‘I M Scudetto’, i thote: prape me kete?”

“Nderkohe Lautaro i kthehet: ‘Cfare thua. Une fle me kete’.”

“Nderkohe, Romelu me nje shikim te perqendruar i pergjigjet: “Une fanellen time e kam lene brenda. Jam i perqendruar te objektivi i radhes qe kemi…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.