Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

1,605 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Icardi largohet? Lind ideja Jackson Martinez!

PS – Icardi largohet? Lind ideja Jackson Martinez!
  • On 11/07/2016, 14:07

Jackson Martinez eshte perzgjedhur nga grupi Suning si zevendesuesi i Mauro Icardit ne rast se ky i fundit largohet. Sipas Premium Sport, do jete sulmuesi kolumbian qe momentalisht luan per Guangzhou Evergrande ai qe do zere vendin e argjentinasit zikalter. Per Martinez eshte konkurenca e Atletico Madrid, Tottenham dhe PSG. Marveshja mund te mbyllet me formulen e huazimit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.