Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2020

Scroll to top

Top

1,846 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Inter, Biglia, Badelj e Darmian. Ja plani per merkaton…

PS – Inter, Biglia, Badelj e Darmian. Ja plani per merkaton…
  • On 17/11/2016, 16:14

Merkato do edhe 1 muaj e gjysem per tu rihapur, por kan filluar qe tani levizjet per hyrjet dhe daljet ne shtepine e Interit. Me specifikisht sic raporton Premium Sport klubi zikalter ka si prioritet Lucas Biglia, por edhe Milan Badelj, lojtar qe Ausilio mund ta mar duke i ofruar Fiorentines Stevan Jovetic.

Duke ngelur perseri ne mesfushe, Chelsea e Marsej kan kerkuar informacione per Marcelo Brozovic e Geoffrey Kondogbia, me keto largime zikaltrit do ken buxhet mjaftueshem per te perforcuar mbrojtjen. Matteo Darmian eshte ne pol, pasi Mourinho eshte gati te bej nje oferte per Hysaj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.