Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,481 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Inter ka hequr menjane 25 milion per Gabriel Jesus!

PS – Inter ka hequr menjane 25 milion per Gabriel Jesus!
  • On 28/06/2016, 21:43

Sot erdhen konfirmimet zyrtare rreth interesimit te Inter per 19 vjecarin Gabriel Jesus. Sulmuesi i Palmeiras eshte nje objektiv dhe kete gje e ka pohuar edhe Erick Tohir, i cili ka mare aprovimin e Suning. Edhe Premium Sport flet per presingun e Inter, sipas tyre zikaltrit kane bere gati 25 milion euro per te sjell ne milano sulmuesin me te talentuar ne brazil, klasi 97′.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.