Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

1,888 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Lamela nuk eshte me nje enderr. Eder mund te perfundoj ne Kine.

PS – Lamela nuk eshte me nje enderr. Eder mund te perfundoj ne Kine.
  • On 08/06/2016, 21:53

Gjate trasmetimit te calciomercato ne Premium Sport, eshte folur per nje rikthim sulmi te dirigjenteve zikalter per sulmuesin argjentinas te Tottenham Erik Lamela. Nese me pare blerja e tij ishte gati e pamundur, me ardhjen e Suning skenaret e merkatos mund te ndryshojne, dhe situata mund te zgjidhet lehtesishte. Il Coco mund te zere vendin e Eder i cili nuk ka mundur te ler gjurme tek skuadra zikalter keto 6 muaj. Nje mundesi konkrete per sulmuesin e kombetares Italiane eshte nje shitje drejt Kines. Eder mund te veshe fanellen e Jiangsu, skuadra kineze e Suning, ne kete menyre do te mbushnin edhe arkat e klubit zikalter!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.