Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,078 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Spalletti takon Ausilion: Perisic e Brozovic nuk preken!

PS – Spalletti takon Ausilion: Perisic e Brozovic nuk preken!
  • On 12/07/2018, 15:48

Kroacia po zhvillon nje Boteror historik, per here te pare eshte ne fianle. Logjikisht, vlera e lojtareve korat eshte rritur. Ivan Perisic e Marcelo Brozovic ishin dy nga me te miret ne ndeshjen e djeshme, e si pasoje ne shtepine zikalter pritet nje sulm i shume skuadrave. Per te shmangur nje largim te tyre, Luciano Spalletti ka takuar Ausiolion dhe i treguar qarte: Dy kroatet nuk preken, jane shume te rendesishem per skuadren zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.