Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,053 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Takim koke me koke Ausilio-Icardi. Te rejat…

PS – Takim koke me koke Ausilio-Icardi. Te rejat…
  • On 12/07/2016, 15:27

Sic raporton Premium Sport ne mbremjen e djeshme eshte zhvilluar nje takim koke me koke ndermjet drejtorit sportiv te Inter Piero Ausilio dhe Mauro Icardi. Drejtuesi zikalter ishte i qarte, lojtari nuk eshte ne shitje dhe nuk eshte e nevojshme te rinovohet kontrata, te pakten per momentin. Pasi mbaruan me Icardi drejtuesit zikalter Williamson, Ausilio dhe Gardini jane takuar edhe me Roberto Mancinin per te shkembyer disa ide per merkaton.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.