Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,408 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PSG, cfare fundit per Icardin: “Sipas lajmeve te fundit, ish-kapiteni i Interit mund te perfundoje te…”

PSG, cfare fundit per Icardin: “Sipas lajmeve te fundit, ish-kapiteni i Interit mund te perfundoje te…”
Inter Club Staff

Vite me pare, kur Mauro Icardi u largua nga Inter, te shumte kane ata qe kane parashikuar nje gabim te Interit ne merkato.

Edhe pse Icardi tek Inter e kishte mbyllur shume keq, dhe me shume pak respekt ndaj klubit, perseri kjo gje nuk kishte ndikuar ne gjykimin e shume tifozeve apo opinonisteve.

Por ja ku jemi sot, dhe Mauro Icardi ndodhet ne nje udhekryq teper te madh te karrieres se tij, qe mund te quhet e plotesuar vetem nga vitet tek Inter.

Ai tashme eshte lene jashte skuadres se pare te PSG, dhe mund te luaje vetem me PSG 2, qe luan ne kategorine e gjashte franceze.

Por me sa duket, per kete e ka nje zgjidhje: te pranoje te transferohet te skuadra e Galatasaray ne Turqi qe po kerkon nje sulmues.

“Nese do te ishte per PSG, Mauro Icardi do te ishte larguar me kohe por ai eshte nje gangrene e drejtimit te Leonardos te PSG”.

“Te gjithe drejtuesit e Paris Saint-Germain po mundohen te gjejne nje zgjidhje per te, por deri me tani nuk kane pasur sukses”.

“Por sipas lajmeve te fundit, Galatasaray ka bere nje oferte ne huazim. Icardi po mendohet, por nuk eshte aspak nje fund i lumtur per te. Kush do ta kishte menduar pak vite me pare se ai do te ishte mes kategorise se gjashte franceze apo Galatasaray…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.