Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

350 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pulvirenti: “Interin e respektojme, por ne mund…”

Pulvirenti: “Interin e respektojme, por ne mund…”
Ardis
  • On 29/08/2013, 14:26

Gazeta Corriere dello Sport sjell fjalet e presidentit te Catanias Antonino Pulvirenti ne prag te ndeshjes te djelen ne mbremje ne “Massimino” ku sicilianet  do te presin Interin: “Kunder Fiorentines kemi bere mire, nuk besoj se duhet te humbisnim – ka filluar – Perkundrazi, duhet te them se rezultati, per sa u pa ne fushen e lojes, ishte me te vertete nje genjeshter. Tashme duhet ta hedhim mbrapa kraheve kete humbje dhe te perqendrohemi tek Interi: nje kundershtar qe meriton respektin maksimal kunder te cilit, Catania nuk e fillon si jofavorite. Grupi eshte i forte, dhe sic kam thene shume here ne te kaluaren, eshte ne gjendje ti beje balle kujtdo ekipi rival”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.