Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,357 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pushimi i kombetareve nje dore nga qielli per Interin. Zikalterit…

Pushimi i kombetareve nje dore nga qielli per Interin. Zikalterit…
Inter Club Staff

Pushimi i kombetareve per Interin ne fund mund te kthehet nje avantazh per Interin.

Ndeshjet kualifikuese te kombetareve per ne boteror i kane dhuruar disa nga djemve te De Boer kohe per te punuar me teknikun e ri, por edhe ata qe kane luajtur me kombetaren kane shkelqyer shumica. Eder nje nga me te miret ne Italine, Candreva ka luajtur dy ndeshje te plota mbi mesataren dhe ky eshte nje lajm i mire duke qene se ai ka qene prapa me pergatitjen fizike ne krahasim me shoket e skuadres. Shume mire dhe Miranda dhe Joao Mario, nderkohe qe ne Pinetina kane punuar me De Boer Icardi, Palacio dhe Medel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.