Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,465 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

QSVS – Ky eshte Interi i ri ne sezonin 2018:19: mungon Icardi por eshte Higuain. Ne mesfushe…

QSVS – Ky eshte Interi i ri ne sezonin 2018:19: mungon Icardi por eshte Higuain. Ne mesfushe…
Inter Club Staff

Gjate programacionit te TeleLombardia ne Itali, QSVS, eshte folure dhe per Interin dhe per ndryshimet qe pritet te ndodhin ne skuadren zikalter ne sezonin e ri.

Sipas tyre, pritet te kete jo pak ndryshime kete vere ne skuadren e Interit dhe ata kane tentuar ti paraprijne merkatos duke bere zevndesimet.

Bie ne sy se mungon Icardi por eshte Higuain. Nderkohe ne mesfushe ndodhet edhe Rafinha.

Ja formacioni i QSVS:

Ne porte: Handanovic

Ne krahun e djathte te mbrojtjes, D’Ambrosio

Ne qender te mbrojtjes: Milan Skriniar

Ne qender te mbrojtjes: Stefan De Vrij

Ne krahun e majte te mbrojtjes, Asamoah

Ne qender te mesfushes: Marcelo Brozovic

Ne qender te mesfushes: Radja Nainngolan

Ne qender te mesfushes: Matias Vecino

Sulmues i dyte, Lautaro Martinez

Sulmues i dyte, Rafinha (ose Politano)

Sulmues pyke, Gonzalo Higuain.

Nderkohe, kjo eshte edhe paraqitja grafike nga QSVS:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.