Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

562 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

QUIZ – Cilet jane 4 legjendat e Interit qe do donit tek “Hall of Fame”?

QUIZ – Cilet jane 4 legjendat e Interit qe do donit tek “Hall of Fame”?
Inter Club Staff

Tashme ka mbetur shume pak.

Sot ne darke do te zyrtarizohen legjendat e Interit te cilet do te bejne pjese pergjithmone ne historine e Interit dhe do te futen ne ‘Hall of Fame” zikalter.

Me rastin e ‘Hall of Fame’ Inter, ne kemi pergatitur per ju kete quiz, qe te shohim nese do arrini ti gjeni nepermjet kandidaturave perkatese, fituesit qe do te shpallen sonte ne naten gala qe do te zhvillohet me rastin e 110 vjetorit zikalter dhe qe do te shohe protagonist shume legjenda te Interit por edhe figura shume te rendesishme te futbollit italian.

PYETJA E PARE ESHTE PER PORTIERET:

[interaction id=”5aa2a334e24806143f7b1125″]

 

PYETJA E DYTE ESHTE PER MBROJTESAT:

[interaction id=”5aa2a381e56540e4d73d69c9″]

 

PYETJA E DYTE ESHTE PER MESFUSHORET:

[interaction id=”5aa2a44f241bdc48f5d12b14″]

 

PYETJA E DYTE ESHTE PER SULMUESAT:

[interaction id=”5aa2a4d8d4668356cc9672d8″]

 

Faleminderit per voten tuaj! AMALA!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.