Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

612 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rabiot, kush do e marre? Inter eshte perpara, ndersa per disa eshte i Romes.

Rabiot, kush do e marre? Inter eshte perpara, ndersa per disa eshte i Romes.
Xhorxh Gellci

Lojtari i Paris Saint Germain, Adrien Rabiot eshte ne qender te nje ceshtjeje qe po ndez merkaton ne oret e fundit, me protagoniste Inter dhe Romen, qe po ndeshen per mesfushorin francez te PSG me skadence kontrate ne 2015. 

Nje lotar i gatshem te veshe fanellen zikalter, sipas asaj qe raporton SKY, sipas te cileve mungon vetem marreveshja mes lojtarit dhe Thohir, sepse ky i fundit dhe PSG e kane arritur ate. Rabiot pelqehet shume edhe nga Roma, dhe sipas Corriere dello Sport, verdhekuqte me nje sulm te momenteve te fundit, jane nje hap larg francezit mbi bazen e 5 milion eurove. Kush do ja arrije qellimit?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags