Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

995 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Radaret e Interit mbi nje talent turk te datelindjes 1996

Radaret e Interit mbi nje talent turk te datelindjes 1996
Inter Club Staff

Kete here skautat e Interit i kane vene syrin nje talenti turk: Quhet Ogulcan Caglayan, eshte i klasit 1996, sulmues dhe luan per Bursaspor.

Ai eshte kapiteni i kombetares Under 18 te Turqise. Lojtari do te vinte me kosto zero duke qene se akoma nuk i ka mbushur 18 vjec dhe nuk ka nenshkruar asnje kontrate profesioniste. Por Interi duhet te perballet me konkurencen e Galatasaray dhe te Ajaxit, por ajo qe ka rendesi eshte deshira e lojtarit qe do me ngulm Italine. Do te shohim ne ditet ne vazhdim si do te rrjedhin ngjarjet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.