Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

612 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Radio Catalunya surprizon: “Endrra e madhe e Koeman luan tek Interi, por eshte nje enderr e pamundur: Marotta…”

Radio Catalunya surprizon: “Endrra e madhe e Koeman luan tek Interi, por eshte nje enderr e pamundur: Marotta…”
Inter Club Staff

Nje lajm qe nuk kishte dale kurre ne pah ne te kaluaren por qe ka qene me te vertete nje surprize e madhe.

“Sulmuesi i preferuar i Ronald Koeman per Barcelonen luan tek Interi por nuk eshte aspak Lautaro Martinez.”

“Ai eshte Romelu Lukaku: belgu qe ka zhvilluar me Interin nje sezon me te vertete te madh duke lene pas shpines nje eksperience teper te keqe tek United.”

“Ka qene ai deshira kryesore e Koeman tek Barca, nje objektiv i madh per te, por nje objektiv i pamundur per arsye ekonomike”.

Eshte ky lajmi i publikuar nga Radio Catalinya, sipas te cileve, pasioni i vertete i tranjerit aktual te Barcelones eshte pikerisht Romelu Lukaku.

“Nuk eshte Lautaro, objektivi i deklaruar prej kohesh i Barcelones dhe drejtuesve blaugrana, por shoku i repartit te tij tek Interi.”

“Gjithesesi, deri ne kete moment, nga ata te dy ka arritur te marre zero, sepse Interi nuk pranon te shese nen cmim as Lukaku dhe as Lautaro.”

“Te dy ata do te jene solid ne sulmin e Interit te Contes ne sezonin e ri.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.