Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

294 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rafinha-Inter, Mazinho takon Barcelonen: ja per cfare do te flitet!

Rafinha-Inter, Mazinho takon Barcelonen: ja per cfare do te flitet!
Bujar Berishaj

E ardhmja e Rafinha Alcantara do te percaktohet se shpejti.

Mazinho, babai dhe perfaqesuesi i lojtarit, do te takoj pergjegjesit e pjeses sportive te Barcelones per te folur rreth synimeve te klubit katalan.

Per sot – zbulon edicioni online i Sport – opsioni me i mundshem eshte qendrimi te Interi.

Lojtari e ka thene disa here qe eshte mire ne Milano, por ka nje kontrate me Barcelonen deri ne 2020 (zikalterit kane opsionin e blerjes se lojtarit). Ne cdo rast Mazinho pret qe Barcelona te jete e qarte dhe pastaj do te marr ne konsiderate te gjitha opsionet.

Nese klubi blaugrana do te bej te ditur qe lojtari nuk ben pjese ne planet e tyre, Mazinho mund te hap nje tratative te re me Interin ose te degjoj oferta tjera.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.