Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

553 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rafinha me pushime dhe i jep akoma prioritet Interit. Gjithcka pritet te qartesohet para…

Rafinha me pushime dhe i jep akoma prioritet Interit. Gjithcka pritet te qartesohet para…
Bujar Berishaj

Per momentin eshte i qete duke pushuar.

Por Rafinha Alcantara megjithate mezi po pret qe te mesoj se cila do te jete e ardhmja e tij.

Sic raporton Mundo Deportivo, lojtari brazilian shpreson se gjithcka do te qartesohet para fillimit te pregaditjeve per sezonin e ri.

Rafinha vazhdon qe t’i jap prioritet Interit aty ku ka gjetur hapesiren e duhur per te treguar ate qe di te bej me se miri duke pasur parasysh lendimin e rende prej te cilit vinte dhe besimin qe ka gjetur ne ambientet zikalter.

Por nuk synon te pres gjate, edhe sepse ne tavoline ka edhe opsione tjera, sidomos nga Spanja por edhe nga Italia.

Objektivi eshte qe te filloj stervitjet me skuadren e re dhe te zhvilloj edicionin e ardhshem te Champions League, keshtu per zikalterit mbeten vetem pak me shume se 15 dite per te marr nje vendim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.