Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

295 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rafinha: “Nuk ishte e thjeshte, por ndeshje e mire. Une punoj qe…”

Rafinha: “Nuk ishte e thjeshte, por ndeshje e mire. Une punoj qe…”
Inter Club Staff

Mesfushori zikalter ne huazim nga Barcelona ka folur per mikrofonat e Inter TV.

Rafinha ka komentuar keshtu barazimin e Interit kunder Napolit ne mikrofonat e Inter TV.

Ja fjalet e tij:

“Mendoj se kemi bere nje ndeshje mjaft te mire. Nuk ishte e thjeshte kunder nje kundershtari kaq te forte. Por kemi luajtur mire me top, kemi bere nje paraqitje te mire ne pergjithesi.”

“Dite pas dite ndihem akoma me mire, po punoj cdo dite fort sepse dua qe te bej Interin te fitoje ndeshje. Jemi shume te bindur te gjithe, e dime sa e rendesishme eshte te luajme ne Champions.”

“Po punojme per ate, pastaj eshte e qarte qe ka ndeshje te veshtira por qe duhet te luajme me mire.”

“Gjuajme pak? E dime qe duhet te bejme dicka me shume ne sulm, por sot nuk ishte e thjeshte. Sidomos ne pjesen e dyte kur kishte me shume hapsira dhe ne e provuam pak me shume.”

“Tifozet? Mendoj se mund te jap me shume, punoj per te dhene me shume. Nuk mund te them se jam i lumtur me paraqitjen time, mund te bej me shume une.”

“Kunder Sampdorias? Do te punojme fort gjate gjaves me intensitet te larte per te treguar se cfare skuadre jemi ne transferten e Genovas.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.