Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,456 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rai Sport – Gjithcka e kryer per Caprari, tek Inter ne kembim te Biraghi dhe huazimi Puskas.

Rai Sport – Gjithcka e kryer per Caprari, tek Inter ne kembim te Biraghi dhe huazimi Puskas.
  • On 28/06/2016, 22:17

Inter ka mbyllur marveshjen per Antonio Caprari, sic raporton Rai Sport, sulmuesi i Pescares do vij tek zikaltrit ne kembim te kartonit te Cristiano Biraghi, dhe huazimi i George Puscas. Inter ka mundur te mposhte konkurencen e Napolit, te cilet vonuan ne mbylljen e marveshjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.