Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

639 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rai Sport – Thohir ofron Ranocchia dhe Biabiany per Candreva

Rai Sport – Thohir ofron Ranocchia dhe Biabiany per Candreva
Bujar Berishaj

Zhvillime te reja ne frontin Antonio Candreva per merkaton e Interit.

Sic raporton Rai Sport, presidenti zikalter Erick Thohir ka perfshire kartonat e Andrea Ranocchia dhe Jonathan Biabiany ne tratativen per lojtarin e Lazios. Situata eshte ne zhvillim, me sulmuesin qe shtyn per mundesine interiste.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.