Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

652 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rami, Interi eshte. Dhe Valencia kerkon qe tani zevendesuesin.

Rami, Interi eshte. Dhe Valencia kerkon qe tani zevendesuesin.
Ardis
  • On 03/10/2013, 9:45

Interi po ndjek mbrojtesin francez Adil Rami. Lojtari, ne marredhenie jo te mira me Valencia-n, dukesh shume afer largimit. Sipas portalit NuevoFutbol dirigjenza e klubit spanjoll, qe e ka nxjerre jashte skuadres titullare, eshte e gatshme qe te rinovoje kontraten e Boulahrouz per te zevendesuar deri ne hapjen e merkatos. Qe ne janar Rami mund te niset. Zikaltrit duhet te kene kujdes nga konkurrenca me Napolin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags