Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia, Borussia e Dortmundit mund te shkoje deri ne 10 milion euro. Tani…

Ranocchia, Borussia e Dortmundit mund te shkoje deri ne 10 milion euro. Tani…
Donald Elmazi

Andrea Ranocchia eshte i piketuari numer nje per tu larguar nga Interi, por pritet akoma oferta e Borussias. Ja te rejat me te fundit nga eksperti i merkatos se Sky, Luca Marchetti: “Interi po pret nje oferte te Borussias. Agjentet kane marre ok per te biseduar me thelle per ceshtjen me gjermanet, qe kerkojne nje qendermbrojtes per te zevendesuar Subotic dhe HUmmels. Ranocchia mund te luaje edhe Championsin. Mungon akordi ne baze te vleresimit. Kontrata do te skadoje vitin qe vjen. Interi kerkon 15 milione, Borussia nuk ofron me shume se 10 milione. Nuk eshte akoma e thene te largohet. Per te krijuar kapital do te pritet dhe United per Guarin…”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.