Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,011 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Cfarë mëkati, por kemi edhe 90 minuta”.

Ranocchia: “Cfarë mëkati, por kemi edhe 90 minuta”.
Rinor Sopaj

“Mëkat, kemi shënuar një gol dhe në ndeshjen e kthimit duhet ta bëjmë të peshojë: kemi akoma 90 minuta kohë për t’u kualifikuar”. Kështu kapiteni i Interit Andrea Ranocchia e përfundoi deklaratën e tij për Mediaset Premium menjëherë pas ndeshjes në fushën e Wolfsburg. “Bëjmë shumë veprime naive, e filluam mirë por këtu nuk është e lehtë. Do të luajmë edhe ndeshjen e kthimit. Vazhdojmë të besojmë, nuk ka përfunduar këtu”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.