Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

225 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Champions? Asgje s’ka perfunduar, gjithcka per t’u vendosur. Chievo dhe Juve…”

Ranocchia: “Champions? Asgje s’ka perfunduar, gjithcka per t’u vendosur. Chievo dhe Juve…”
Bujar Berishaj

Mbrojtesi zikalter, Andrea Ranocchia ka dhene nje interviste ne mikrofonat e Inter TV gjate eventit ‘Innovative Passion’ te organizuar nga Suning.

Pervec qe ka folur rreth eventit dhe organizimit te tij, mbrojtesi italian ka folur edhe per ndeshjen e ardhshme me Chievon dhe ate me Juventus, ndeshje keto te cilat kane rendesi te madhe per kualifikim ne Champions.

“Do te jete nje ndeshje shume e rendesishme, si te gjithe ndeshjet tjera te ardhshme. Tani kemi nevoje qe te mbledhim sa me shume pike qe eshte e mundshme”.

“Dje Lazio dhe Roma na kane kaluar, por asgje s’ka perfunduar. Per Championsin eshte akoma gjithcka per t’u vendosur. Tani duhet te shkojme ne Bentegodi dhe te bejme ndeshjen tone per te menduar pastaj qe te bejme nje ndeshje te shkelqyer kunder Juventus”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.