Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

80 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: Conte me do tek Juve? Zerat dalin perdite por une…

Ranocchia: Conte me do tek Juve? Zerat dalin perdite por une…
Xhorxh Gellci

Andrea Ranocchia, ne fund te miqesores qe Kombetarja Italiane ka fituar 4-0 me San Marinon, ka folur ne mikrofonat e Sky per ndeshjen ku eshte pyetur edhe per zerat e merkatos qe flasin per te ne Juventus:

Conte me do tek Juventus? Cdo vit ne kete periudhe dalin zera te tille. Une kam nje kontrate me Interin deri ne fund te 2015 dhe dua ta respektoj. Confederations Cup mund te me ndihmoje te dal ne pah per bleres te ndryshem? Nder te tjera eshte nje mundesi per mua, cfare do ndodhe me merkaton do e shohim me vone, por sic kam thene kam edhe 2 vjet kontrate.” ka shpjeguar mbrojtesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.