Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

114 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Interesimi i Juves, vleresim per mua. Jane kampionet.”

Ranocchia: “Interesimi i Juves, vleresim per mua. Jane kampionet.”
Xhorxh Gellci

Andrea Ranocchia ka folur ne Gazeten Tuttosport: “Interesimi i Juventus per mua eshte nje vleresim per mua: po flasim per kampionet e Italise. Me ne fund kam fituar? Mbi te gjitha nuk kam pesuar gol.” ka thene mbrojtesi interist pas ndeshjes me San Marinon.

“Tani mendoj te shkoj ne Boteror me Kombetaren dhe per skuadren time, qe eshte Interi. Kam nje kontrate deri ne 2015, per kontakte te mundshme nuk di asgje” ka thene Ranocchia.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.