Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

605 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia jashte? Jo. Ja ku e shikon Mazzarri.

Ranocchia jashte? Jo. Ja ku e shikon Mazzarri.
Ardis
  • On 21/07/2013, 16:10

Interi qe po lind do te ndertohet mbi tre elemente mbrojtes. Nje nga keta duhet te jete Ranocchia qe, pavaresisht zerave te shumte te merkatos, ka vendosur te qendroje zikalter. Mazzarri eshte dakord dhe tek Gazzetta dello Sport shpjegon rolin e tij. “Mund te luaje ne te djathte, edhe pse e shikoj me shume ne pozicionin e qendermbrojtesit. Keto dite jane dite provash dhe bashke me te po vleresoj te gjithe mbrojtesit: Campangaro, Juan Jesus, Samuel, Andreolli dhe Chivu”, thote tekniku nga San Vincenzo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.