Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

676 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Jemi ne ndertim e siper taktikisht”

Ranocchia: “Jemi ne ndertim e siper taktikisht”
Bujar Berishaj

I intervistuar nga Inter Channel, Andrea Ranocchia ka bere nje permbledhje te pjeses se pare te Summer Tour-it interist ne SHBA:

“Jam shume mire, nuk kam pasur asnje problem. Po punojme shume fizikisht dhe skuadra eshte ne ndertim e siper edhe taktikisht, por dje kemi fituar dhe ka qene e rendesishme. Po punojme edhe ne nivelin atletik. SHBA? Ketu gjithcka eshte e bukur, kane struktura te mire dhe mund te punohet shume mire”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.