Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

597 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia, kemba e mavijosur. Neser verifikimet.

Ranocchia, kemba e mavijosur. Neser verifikimet.
Ardis
  • On 14/09/2013, 22:07

Andrea Ranocchia ka pesuar nje mavijosje te lehte gjate ndeshjes kunder Juventusit dhe neser do te shkoje te analizoje demtimin se ne cfare grade eshte. Nga ana e Interit gjithsesi shprehet njefare optimizmi rreth kushteve fizike te tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.