Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

257 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia, me ne fund. Ne fund te javes vjen rinovimi.

Ranocchia, me ne fund. Ne fund te javes vjen rinovimi.
Xhorxh Gellci

Nga pasiguri ne pike referimi per projektin e ri. Nje ndryshim i shkelqyer per Andrea Ranocchia, qe se shpejti do te vendose firmem mbi rinovimin e kontrates. 

Kapiteni i ardhshem i Interit, i konfirmuar edhe nga Mazzarri ne konferencen e shtypit, do te takoje te marte ne mbremje agjentet e tij per te diskutuar mbi te ardhmen. Ka vendosur te qendroje tek Inter, duke lene menjane tentativat e Juventus per ta marre nga shoqeria zikalter. Ne fundjave pritet vizita tek drejtori sportiv Piero Ausilio per zgjatjen e kontrates deri ne 2018, ku do te percaktohen dhe detajet e fundit. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.