Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Ne mbrojtje me besim, fitore e rendesishme.”

Ranocchia: “Ne mbrojtje me besim, fitore e rendesishme.”
Xhorxh Gellci

Ne mikrofonat e Inter Channel, Andrea Ranocchia eshte i kenaqur pas rezultatit 2-0 te marre kunder Genoas: “Jemi nisur mire, ishte ajo qe na duhej pas nje pregatitjeje te veshtire – shpjegon mbrojtesi – Kjo fitore do te na jape besim per te ardhmen, ishte e rendesishme te nisnim keshtu. Goli? Heret ose vone do te vije, sot ishte e rendesishme te fitonim, s’ka asnje problem. Per cfare kemi punuar? Mbi kompaktesine dhe soliditetin ne fushe, ndjesia ishte qe ne mbrojtje po rrezikonim shume pak dhe kemi fituar besim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.