Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,029 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia, oferte nga Napoli: Interi i thote jo! Tani…

Ranocchia, oferte nga Napoli: Interi i thote jo! Tani…
Inter Club Staff

Napoli kerkon me ngulm nje mbrojtes, dhe emri i pare ne listen e Rafa Benitez eshte ai i Andrea Ranocchias, pikerisht numri 23 i zikalterve.

Sipas asaj qe Gianluca Di Marzio tha para pak minutash ne studiot e Sky Sport, sot eshte paraqitur nje oferte ne zyrat e Interit prej 10 milion eurosh, Interi ka thene jo duke kerkuar ne shkembim edhe Zunigen. Kesaj radhe ka thene jo Napoli. Klubi zikalter kerkon per gjigandin Italian 20 milion euro. Moratti e ka thene disa here qe Ranocchia paraqet te ardhmen e Interit, por mbrojtesi Italian nuk ka bindur shume ne dy sezonet e fundit edhe pse tifozet kane nje afeksion te vecante per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.