Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

851 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia per InterChannel: “Do te preferoja te mos shenoja kurre dhe te fitonim…”

Ranocchia per InterChannel: “Do te preferoja te mos shenoja kurre dhe te fitonim…”
Inter Club Staff

“Goli im? Do te preferoja te mos shenoja kurre, por te fitoja”. Keshtu Andrea Ranocchia e nis intervisten e tij tek Inter Channel pas Roma-Inter 4-2.

“Sot – ka vazhduar kapiteni i Interit – me vjen shume keq sepse kemi bere me te vertete gjera te mira, por me modulin e ri duhet te punojme me shume. U treguam te mire duke barazuar dy here rezultatin, por me pas beme gabime duke perfshire edhe veten time: Por le tja nisim nga gjerat e pozitive. Humbja e katert kete sezon eshte e ndryshme nga tre te tjerat? Ka pasur momente ne te cilat e vume Romen ne veshtiresi, duhet te permirsohemi ne shume gjera. Per cfare me vjen keq? Fakti qe barazuam dy here rezultatin e me pas Mazzoleni mund te vershellente dicka ne aksionin e golit te tyre, por sdi cfare te them me shume sepse nuk i kam pare episodet. Une fola qetesisht me arbitrin por ai me tha se nuk ishte faull, nuk kam asgje per te shtuar.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.