Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

349 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Pregatitja verore, pune e shkelqyer. Por tani nuk duhet te deshtojme.”

Ranocchia: “Pregatitja verore, pune e shkelqyer. Por tani nuk duhet te deshtojme.”
Xhorxh Gellci

I nderhyre ne mikrofonat e Inter Channel, Andrea Ranocchia prezanton sfiden e neserme kunder Sassuolos: “Eshte nje ndeshje qe sigurisht fsheh shume probleme, sepse kundershtaret kane shume entuziazem dhe duan te bejne pike. Duhet ta perballojme mire, me vendosmerine e duhur per te marre tre piket. Kemi punuar shume dhe mire gjate pregatitjes verore, kemi arritur mire ne ndeshjet e para sezonale por tani duhet te bejme sa me pak gabime, sepse per shembull, kunder Juves pas golit te barazimit mund edhe te humbnim.

Fillojne edhe perballjet direkte: “Sipas meje kampionati eshte i ekuilibruar, do te jete e veshtire, por ne jemi prezente dhe duhet te vazhdojme ta tregojme kete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.