Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

592 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Rinovimi? Do te vij se shpejti. Juve? Kam zgjedhur Interin sepse…”

Ranocchia: “Rinovimi? Do te vij se shpejti. Juve? Kam zgjedhur Interin sepse…”
Ardi Deda

Andrea Ranocchia, ne fund te stervitjes se sotme, eshte ndalur perpara telekamerave te Sportitalia: “Cfare nevojitet per tu kthyer tek fitoret? Duhet te punojme shume ne fushe, duhet te punojme mire. Jemi te gjithe djem qe kemi fituar pak dhe qe duan te bejne si kampionet e medhenj te se kaluares. Conte? Nuk e priste askush te ndodhte kjo, jane punet e tyre. Ai ishte Juventusi. Ne Kombetare? Do te jete nje ceshtje e gjate, duhet akoma te zgjedhin presidentin e Figc. Cfare mungon per rinovimin? Asgje, vjen se shpejti. Jemi ne rregull tashme, nuk e kemi me nxitim. Juve? Kemi pasur kontakte por zgjedhja ime prej kohesh eshte te coj kete shoqeri serish aty ku e meriton”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.