Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 24, 2020

Scroll to top

Top

617 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia rinovon: ne dhjete dite vjen firma, Mazzarri i dorezon atij fashen e kapitenit…

Ranocchia rinovon: ne dhjete dite vjen firma, Mazzarri i dorezon atij fashen e kapitenit…
Bujar Berishaj

Rinovimi gjithnje e me afer per Andrea Ranocchia. Sic eshte raportuar nga eksperi i merkatos Gianluca Di Marzio per Sky Sport gjate “Copacabana Calciomercato” mbrojtesi zikalter eshte nje hap larg zgjatjes se kontrates deri me 2018:

“Nenshkrim i lidhur me fashen e kapitenit qe Ranocchia ndjen se e ka merituar per sezonin e ardhshem. Mazzarri ka vendosur dhe fasha e kapitenit shkon tek Ranocchia. Brenda dhjete diteve do te perfundoj edhe rinovimi i kontrates se tij.” siguron gazetari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.