Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

742 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia:”Unë në dyshime? Gjithmonë kështu! Unë dua të qëndroj këtu!”

Ranocchia:”Unë në dyshime? Gjithmonë kështu! Unë dua të qëndroj këtu!”
Adonis Rexha

Një intervistë e shkurtë e Andrea Ranocchias per Sky Sports. Qendërmbrojtësi i Interit zbulon ndjenjat e tij rreth thashethemeve të merkatos dhe si është duke e trajtuar këtë periudhë: “Çdo vit ka filluar me dyshimet se do të largohem apo do te qëndroj këtu, por une gjithmonë kam thënë se profesionalizmi ka mbetur i paprekur. Kontrata ime përfundon në 2015 dhe qëllimet e mia janë të qëndroj këtu, sepse dua të fitoj gjithçka këtu. Largimi im me vetëm një Kupë të Italisë do të ishte një humbje personale.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.