Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

200 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ravezzani: “Interi humbet, por ben nje ndeshje dinjitoze”.

Ravezzani: “Interi humbet, por ben nje ndeshje dinjitoze”.
Ardis
  • On 29/11/2018, 15:14

Fabio Ravezzani, drejtori i TL, ka perpiluar vleresimet e ndeshjes Tottenham-Inter. Zikaltrit kane humbur me rezultatin 1-0. Ja kush jane lojtaret Flop dhe Top te skuadres se Spalletti-t sipas Ravezzani-t:

“Nje pjese e pare e mire e Interi-t, pavaresisht gjithckaje. Leshon shume, por reagon. Keq Perisic dhe Politano. Duket silur Nainggolan nuk po sherohet kurre dhe kushtet e tij fizike po fillojne te jene shqetesuese”.

“Inter-i humbet duke luajtur nje ndeshje dinjitoze. Borja me i miri. De Vrij (deri tek momenti i demtimit) dhe Skriniar te pakalueshem. Shume pak Vecino dhe sulme nen pritshmeri. Me pas kapercimi i kualiteteve ne Europe, Perisic dhe Icardi duhet te japin me shume. Politano me mire ne pjesen e dyte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.