Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

1,105 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Real Madrid, cfare oferte per Skriniar: ja detajet, 10 milione plus kartonin e nje super lojtari.”

“Real Madrid, cfare oferte per Skriniar: ja detajet, 10 milione plus kartonin e nje super lojtari.”
Inter Club Staff

Milan Skriniar nuk ka dale kurre nga radaret e Real Madrid dhe sipas zerave te fundit qe vijne nga Spanja duket se e konfirmojne kete gje me force.

Sipas te rejave te fundit nga diariogol.com, ne fakt, Merengues mund te trokasin perseri ne porten e Interit me nje oferte te re.

Edhe ne muajt e kaluar eshte folur per kete hipoteze, por tashme duket se Los Blancos kane per qellim ti shkojne deri ne fund kesaj tratative.

Real Madrid dhe drejtuesit e saj kane menduar qe te vene ne tavolinen e diskutimeve nje top player boteror.

Behet fjale per James Rodriguez, kolumbiani qe nuk eshte i pashitshem per Zidane dhe qe veren e shkuar ishte ne shenjestren e Napolit.

Ai eshte jashte skemave te tranjerit dhe keshtu Real ka menduar qe te beje nje oferte per Interin duke perfshire kartonin e tij.

Ai vleresohet nga Real 40 milione euro dhe oferta qe Perez ka menduar te ofroje 10 milione euro plus kartonin e nje ‘super lojtari’ (sipas tyre) James Rodriguez.

Kjo sipas diariogol do te ishte oferta e duhur per te arritur tek Skriniar por eshte e sigur qe drejtuesit e Interit nuk mendojne aspak keshtu sepse vleresimi i Skriniar per Interin eshte shume me shume se sa 50 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.