Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

472 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Real Madrid ne bisedime me agjentin e Morata. Por mundesite per rinovim sot nuk jane konkrete

Real Madrid ne bisedime me agjentin e Morata. Por mundesite per rinovim sot nuk jane konkrete
Ardis
  • On 02/05/2014, 13:33

Ne Casa Blanca ka akoma optimizem rreth mundesise per te rinovuar kontraten e Alvaro Morata-s. Dirigjenca e Real Madrid ka filluar kontaktet me agjentin e lojtarit, me shpresen per ta mbyllur brenda muajit maj bashke me firmen e lojtarit. I cili, ne fakt, nuk eshte shume i bindur te qendroje, i frenuar per shkak te shume sulmuesve ne ekip dhe me shume pak pritshmeri per vazhdimesi te madhe aktivizimi. Shume jane skuadrat qe jane interesuar per te, midis tyre Interi dhe Napoli, Borussia Dortmund, Manchester United dhe Arsenal. Pra opsionet per Morata-n nuk mungojne, edhe pse Interi nuk eshte favorite per shkak te mospjesemarrjes ne Champions League. Thirrja nga Higuain, Callejon dhe Albiol, ish shoket e tij, mund te favorizojne Napolin, qe nuk ka nje alternative per Higuain.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.