Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,062 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Record – Inter i cmendur per Joao Mario: gati 40 milion!

Record – Inter i cmendur per Joao Mario: gati 40 milion!
  • On 08/07/2016, 11:53

Oferta e pare e Inter prej 25 milion per Joao eshte refuzuar, por zikaltrit jane gati te hidhen perseri ne sulm per portugezin. Shifra mund te jete 40 milion euro, por kjo oferte duhet te shkoje zyrtarishte ne shtepine e Sporting. Klubi portugez kerkon 50 milion euro, dhe mendohet se edhe oferta e dyte e zikalterve do refuzohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.