Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 10, 2020

Scroll to top

Top

3,376 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Record – Inter, ne sulm per Lindelof. Sapo eshte parakaluar Chelsea dhe oferta e saj…

Record – Inter, ne sulm per Lindelof. Sapo eshte parakaluar Chelsea dhe oferta e saj…
Inter Club Staff

Ende Portugalia ne qender te merkatos se Interit.

Sipas te perditshmes Portugeze Record, zikalterit kane vene ne shenjester tashme Victor Lindelof, mbrojtesin e klasit 1994 te Benfices, i ndjekur shume afer nga Chelsea. Zikalterit, sipas gazetes portugeze, mund te parakalojne Chelsean dhe oferten e saj prej 30 milione eurosh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.