Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,254 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Record: “Lamela do te transferohet tek Interi vetem pasi…”

Record: “Lamela do te transferohet tek Interi vetem pasi…”
Inter Club Staff

Sipas asaj qe shkruhet sot ne edicionin online te gazetes portugeze Record, blerja e Lamelas nga Interi mund te ndodhe vetem me nje kusht: Pas kalimit te Fredy Guarin tek Chelsea. Per Portugezet kjo duket hipoteza me e afert me realitetin, sepse teoria e tyre mbeshtet tek thesari i vogel qe do te fitonte Interi nga shitja e Fredyt, para te cilat do te perdoreshin per te blere Lamelan.

Gjithsesi Guarin ne kete moment eshte shume larg Chelseat dhe shume afer qendrimit tek Interi. Ndersa per Lamelan do e shohim cdo te behet ne ditet ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags