Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

598 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Redknapp: “Belfodil? E presim tek QPR sot”

Redknapp: “Belfodil? E presim tek QPR sot”
Ardis
  • On 30/01/2014, 12:14

Harry Redknapp nuk i ka humbur shpresat qe te shikoje ne ekipin e tij Ishak Belfodil. Ka folur ne mikrofonat e TalkSport, menaxheri i Queens Park Rangers ka konfirmuar qe pret ardhjen e sulmuesit franko-algjerian ne grupin e Hoops qe prej dites se sotme: “Shpresojme akoma qe ta kemi ne huazim, une jam ketu ne qendren sportive dhe mendohet se do te jete edhe ai ketu duke filluar qe sot. Jemi marre me kete operacion prej 6 javesh. Te presim e te shohim”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.