Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,176 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Reja ben parashikimin: “Vetem nje skuader ne Serie A mund ti rrembeje Scudetton Interit: ajo eshte…”

Reja ben parashikimin: “Vetem nje skuader ne Serie A mund ti rrembeje Scudetton Interit: ajo eshte…”
Inter Club Staff

Diten e sotme, i ftuar ne Radio Kiss Kiss Napoli ka qene Edy Reja, ish-tranjer i Napolit dhe qe sot eshte edhe tranjer i kombetares se Shqiperise. 

Ai ka folur per ndeshjen e se shtunes kunder Interit dhe ka dhene mendimin e tij per kete sfide, por edhe per luften Scudetto.

“Napoli eshte per Scudetto? Nese them qe Napoli eshte konkurentja e vetme e Interit, Spalletti me dergon te ai vendi i bukur…”

“Por une kete mendoj. Vetem nje skuader ne Serie A mund ti rrembeje Scudetton Interit dhe ajo eshte skuadra e Napolit.”

“Me ardhjen ne skuader te afrikaneve them se Napoli eshte skuadra qe mund te hedhe Interin nga vendi i pare.”

“Napoli-Inter? Inter ka shpenzuar energji dje ne darke. Ka qene nje ndeshje e forte ndaj Romes dhe Napoli do te gjeje nje skuader qe do te pree me shume.”

“Kjo sepse Inter ka perballe nje ndeshje te rendesishme edhe me Liverpool direkt dhe do te doje te ruaje ndonje energji.”

“Napoli do te beje nje ndeshje te madhe dhe si tifoz i Napolit them qe ne radhe te pare do te jete e rendesishme te mos humbasim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.