Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

582 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Repubblica- Ka veshtiresi ne merkato. Priten ditet e fundit…

Repubblica- Ka veshtiresi ne merkato. Priten ditet e fundit…
Donald Elmazi

Llogarite dhe skuadra. Thohir ishte i qarte, duhet ekuiliber midis ketyre dy gjerave. E urojne tifozet e uron dhe Mazzarri: duhet ndonje goditje ne kete merkato per te sistemuar skuadren. Tek Repubblica.it nenvizohet qe Ausilio dhe Brana jane duke u marre me shitjet, ate te Guarin, Ranocchia dhe Belfodil. Presin oferta konkrete drejtuesit zikalter, po tani per tani gjithcka eshte e bllokuar. Po kerkohet te merret Hernanes, po pa parate e duhura te marra nga merkatoja ne shitje dhe mesa duket eshte e veshtire dhe madje eshte komplikuar edhe tratativa per D’Ambrosion sepse Torino kerkon Botten ne bashkepronesi por kjo hipoteze nuk i pelqen Interit. “Duke pare veshtiresite me shume mundesi klubi zikalter po pret ditet e fundit te merkatos per te kapur perforcimet e duhura per skuadren”, mbyll Tiziana Cairati.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.